HIPOTERAPIE

Hipoterapie pro pacienty s Myasthenia gravis. Po usilovném hledání se nám podařilo navázat kontakt s Hucul Clubem Zmrzlík a tak všem, kteří mají zájem, můžeme nabídnout hipoterapii na huculských koních.

V tomto clubu hipoterapie probíhá na koních menšího vzrůstu, kteří jsou velmi klidní a přátelští. Sama jsem viděla místo, stáje, cvičiště  i koně. Obrázek si můžete udělat na webových stránkách - www.huculclub.cz  .

Jízdy povede  Mgr. Sobotková, která má mnoholeté zkušenosti s hipoterapii u pacientů s roztroušenou sklerosou. Jednotlivé rehabilitační jízdy trvají pro začátečníky od 20 do 30 minut. Jezdit se může jednotlivě nebo ve skupinkách 2 - 6 lidí. Na první seznámení půjdeme společně a může se přidat i ten, kdo si chce vše pouze prohlédnout a případně pohladit budoucí koňské kamarády.

Adresa je Hucul Club Zmrzlík,  Na Zmrzlíku 34, Praha 5. Cestovat na určené místo lze MHD, metrem na Nové Butovice a následně autobusem číslo 256 přímo na zastávku Zmrzlík. Další možnost je samozřejmě autem.

Cena za jednotlivé lekce bude uveřejněna během několika dnů. Nechte se zlákat malebnou krajinou a udělejte něco i pro své zdraví.

Podrobnější informace a přihlášky na e-mailu: bruhova@mygra.cz 

Za Výbor MYGRA-CZ  Helena Brůhová

 

 

 

 

23. 5. 2011