GIVT klikni a pomáhej

Podpořte nás, když nakupujete

   Pokud alespoň občas nakupujete prostřednictvím internetu, můžete tak nyní svým nákupem finančně podpořit i náš spolek MYGRA-CZ, z.s. a nebude Vás to nic stát. Pouze objednávku uskutečníte přes portál www.givt.cz, kde najdete víc než 1.200 nejznámějších e-schopů a z každého nákupu náš spolek obdrží finanční příspěvek.

GIVT

   

 

 

 

 

   Nakupovat můžete přes tento portál i anonymně, takže se zde nemusíte registrovat, v tom případě na portálu zvolíte možnost nákupu bez registrace. Pokud nakupujete častěji a nechcete na možnost pomoci zapomenout, či se stále přihlašovat, přidejte si jednoduchou aplikaci od GIVTu – Pomocníka, získáte jej zde https://givt.cz/aplikace

   Při každém nákupu se Pomocník objeví na e-shopech, které s GIVT spolupracují a vy si v něm jen zvolíte, koho chcete svým nákupem podpořit.

   To je celé. Nic vás to nestojí a my dostaneme část peněz z hodnoty každého vašeho nákupu (na e-schopu se vám zobrazí kolik procent z nákupu bude odesláno na konto vybrané organizace).

    Pokud si Pomocníka GIVT stáhnete v době od 3.4. – 4. 4. 2019, pak nám za každé jeho stažení bude připsáno 50,- Kč. Pomocníka s „akcí“ si přidejte z tohoto odkazu http://bit.ly/5-0-Kč-na-dobrou-věc 

   

   Děkujeme za podporu a budeme rádi, když o této možnosti řeknete svým přátelům.

    Miriam Křivková

 

3. 4. 2019